Rooms TR

Fantasia1
Fantasia2
Ayrıntı2
Ayrıntı1
Banyolar

Fantasia Süit

Odalarını terk etmek istemeyen çiftler ve yeni evliler için harika bir seçim olan Fantasia süitlerin; hem deniz hem de havuz manzarasına buluyor. Oturma odasında bir jakuzi bulunan Fantasia süit; özenle döşenmiş 90 metrekarelik alanda, birbirinden ayrı yatak odası ve oturma odasıyla sizlere ferah bir ortam ve konfor sunuyor.

İkinci katta bulunan Fantasia süitlerin ekstra geniş camları; huzurla odanızda kalıp jakuzinin keyfini çıkarırken, muazzam deniz manzarasını da görmenizi sağlıyor.

Amor Süit

Kısmi Deniz Manzarası/ Kısmi Deniz ve Havuz Manzarası

Kısmi deniz manzaralı Amor süitleri 60 metrekarelik alanda, birbirinden bağımsız oturma odaları ve yatak odalarıyla sizlere konfor sunuyor. Oturma odası keyif almanızı ve güneşin altında geçen uzun bir günden sonra dinlenmenize olanak sağlamak için dekore edildi. Banyolarda ise cam kaplı duşlar bulunuyor.

Talebiniz doğrultusunda, beşik veya ek yatak sağlanacaktır.

Amor2
Amor5
Amor3
Amor1
Amor4
Banyolar

Fiesta3
Fiesta4
Fiesta2
Fiesta1
Fiesta5
Banyolar

Fiesta Süit

Fiesta süitlerinde, 2 yatak odası ve bağımsız bir oturma odası bulunuyor.

Bu geniş ve ferah süit, 70 metrekarelik bir alanda rahatınız ve keyifle odanızın tadını çıkarmanız için hazırlandı. Odanızın banyosunda, cam kaplı duş bulunmaktadır.

Talebiniz doğrultusunda beşik veya ek yatak sağlanacaktır.

Corazon Süit

Konforlu ve şık bir şekilde dekore edilmiş 40 metrekarelik süitler, bir yatak odası ve bir oturma odasından oluşuyor. 1. ve 2. katta yer alan Corazan süitlerin, bahçe ya da balkonlarında masa ve sandalyeler bulunuyor. Banyolarda cam kaplı duş bulunmaktadır.

Talebiniz doğrultusunda beşik veya ek yatak sağlanacaktır.

Corazon
Banyolar

Rezervasyon

Check-in saati 14.00, check-out saati 12.00

İnönü Cad. No: 66 Torba, Bodrum 48400 Muğla

 Rezervasyon:  +90 537 596 2762  Restoran & Etkinlikler: +90 537 596 2783